Gizlilik Güvenlik İlkeleri

 

Siz kıymetli misafirlerimizin özel bilgilerini korumak Meyra Palace Hotel için çok önemlidir. Meyra Palace Hotel olarak bilgilerinizi sizin için kullanırken azami özeni ve çabayı göstermekteyiz. Buna rağmen herhangi bir sebeple yanlış veri alırsanız gerekli müdahalede bulunabilmemiz için lütfen Meyra Palace Hotel Yöneticileri ile derhal temasa geçiniz.

 

Web üzerinden sizlerden gelen özel bilgiler, güvenlik prosedürlerimiz gereği özel IP filtreleri ile sınırlandırılmış yönetici bilgisayarları tarafından teslim alınmakta ve gerektiği kadar bilgi, otelimizin size hizmet sunan ilgili birimlerine ulaştırılmaktadır.

 

TOPLANAN KİŞİSEL BİLGİLERİN GÜVENLİĞİ

 

Meyra Palace Hotel , Kişisel Bilgilerinizi korumayı amaçlamaktadır. Meyra Palace Hotel , Kişisel Bilgilerin yetki dışında erişilmesine, kullanılmasına veya değiştirilmesine ve yasa dışı tahrip olunmasına karşı uygun tüm teknik ve idari önlem ve tedbirleri almak için tüm gayreti göstermektedir..

 

Meyra Palace Hotel tarafından, siz değerli misafirlerimizden mail ya da herhangi bir form aracılığı ile (SSL ekranlar hariç) hiçbir surette ve durumda Kredi Kartı bilgisi talep edilmemektedir.

 

Kredi Kartı detayları gibi hassas bilgilerin toplanmasında veya aktarılmasında Secure Sockets Layer (SSL) teknolojisini kullanmak gerekliliğini göz önünde bulunduruyoruz.

 

Bilgilerinizi aşağıda belirtildiği şekilde koruyoruz:

 

    Kişisel Bilgilerinize erişimi sınırlandırıyoruz. Bilgilerinize sadece, size ürün ve hizmet sağlamak üzere ulaşmak zorunda olan çalışanlar ulaşacaktır.

    Kişisel Bilgilerinizi özel giriş izinlerine sahip ve her giriş/çıkışın izlendiği terminaller aracılığı ile gerçekleştiriyoruz.

    Yönetim Konsolundan kontrol ettiğimiz size ait bilgileri özel şifre ve IP sınırlandırmaları ile korumaktayız.

 

DİĞER SİTELERE BAĞLANTI

 

Meyra Palace Hotel web sitesi üzerinden diğer hiçbir siteye herhangi bir şeklide bağlantı (link) yapılmamaktadır.

 

Sitemizi ziyaret eden, çeşitli formlar aracılığı ile veya telefon ile Meyra Palace Hotel ile temasa geçen veya aranmak haberdar edilmek isteyen herkes bu Gizlilik İlkeleri ve Kullanım Koşulları Sözleşmelerine tabidir ve bu dokümanlarda yazanları peşinen kabul etmişlerdir.

 

Bu Kurallar ve bu sitenin içeriği, telif hakkına tabidir.